İçeriğe geç

Çalışma Alanlarımız

Trafik kazası davalarında maddi manevi tazminat sakatlık tazminatı, ölüm tazminatı ,destekten yoksun kalma tazminatı gibi birçok konuda uzmanlaşmış Avukat Selim ÜNAL birçok emsal davalarda başarı sağlamıştır.Hızlı sonuç odaklı ve güçlü iletişim prensiplerimizle her zaman başarıyı hedeflemekteyiz.

Boşanma davalarında müvekkilimizin her türlü hakkına sahip çıkıp geri kazandırmak için süreci olayların en ince ayrıntısına kadar inceleyerek yürütmekteyiz. Müvekkilimizin, kanunen mümkün olan her hakkını savunarak başarılı bir sonuca varmak tek hedefimizdir.

Ünal Hukuk & Danışmanlık Bürosu İş davalarında birçok başarıya imza atmıştır. İşçinin hem çalışma sürecinde hem de işten atılma durumunda ki tüm haklarını onlara bildirerek nasıl hareket etmeleri konusunda yardımcı olmaktayız. Kıdem tazminatı alırken doğru bir ücret verilip verilmediği araştırılarak işçilerin mağdur olması engellenmektedir. İş kazası durumlarında işçiye verilecek her desteğin tamamen yerine getirilip getirilmediği de araştırmalarımız arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir