İçeriğe geç

AVUKAT SELİM ÜNAL HAKKINDA!
-ÜNAL HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU’NUN KURUCUSUDUR.
-1987 YILINDA ANKARA’DA DOĞMUŞTUR.
-İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ ANKARA’DA TAMAMLAMIŞTIR.
-ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ İSTANBUL’DA HUKUK FAKÜLTESİNDE TAMAMLAMIŞTIR.
-AVUKATLIK MESLEĞİNE KABUL ŞARTI OLAN BİREYSEL ÇALIŞMA RAPORUNU ‘’TRAFİK KAZALARINDAN KAYNAKLI TAZMİNAT DAVALARI’’ ÜZERİNE HAZIRLAMIŞ OLUP, DAHA SONRA BUNU KİTAP HALİNE GETİRMİŞTİR.
-2015 YILINDAN İTİBAREN ANKARA BAROSUNA KAYITLI AVUKAT OLARAK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.
-KAZANMIŞ OLDUĞU DAVALAR İLE TANINAN AVUKAT SELİM ÜNAL; 05.02.2019 TARİHİNDE KAZANMIŞ OLDUĞU BİR DAVA İLE İLGİLİ MAKALESİ BİRÇOK YEREL VE ULUSAL GAZETEDE YAYIMLANMIŞ OLUP; AYRICA, İHLAS HABER AJANSINA VERMİŞ OLDUĞU RÖPORTAJ HEMEN HEMEN BÜTÜN HABER KANALLARINDA YAYIMLANMIŞTIR.
-GENÇ GİRİŞİMCİLER ZİRVESİ SERTİFİKASI, AKTÜERYA HUKUKU SERTİFİKASI, YEREL YÖNETİMLER SERTİFİKASI, CMK SERTİFİKASI VS. GİBİ BİRÇOK PROGRAMA KATILMIŞ VE BELGELERİ ALMAYA HAK KAZANMIŞTIR.

Selim ÜNAL

kURUCU AVUKAT

Youtube Kanalımız

Youtube kanalımızda boşanma davaları,trafik kazası davaları,icra davaları ,tüketici davaları ,icra davaları,miras davaları gibi birçok hukuki alanda yayınlar yapmaktayız.Bunun yanı sıra avukatlık mesleği ile ilgili merak edilen birçok soru işaretine cevap oluşturmaktayız.

Hangi alanlarda çalışıyoruz?

-UZMANLIK ALANI TAZMİNAT DAVALARI OLAN AVUKAT SELİM ÜNAL; TRAFİK KAZASI TAZMİNATI, İŞ HUKUKU DAVALARI, BOŞANMA DAVALARI, CEZA DAVALARI, TÜKETİCİ HUKUKUNDAN KAYNAKLANAN DAVALARDA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.