DESTEKTEN YOKSUN KALMA TAZMİNATI KIZ ÇOCUKLARINDA KAÇ YAŞINA KADAR HESAPLANIR?

6098 sayılı TBK'nun 53. maddesi (818 sayılı BK'nun 45/2. md.) gereğince destekten yoksun kalma tazminatı istemine ilişkindir.
Daha Fazla Oku